Mokymai

Specialistų mokymai

VDNOVAS mokykla

"Baltijos šiaurietiškojo ėjimo centro" treneriai nuo 2009 metų rengia šiaurietiško ėjimo instruktorių mokymus.

Instruktorių mokymai yra rengiami bendradarbiaujant su tarptautiniu šiaurietiškojo ėjimo mokymo įstaigų susivienijimu VDNOWAS (Verband der Nordic Walking Schulen).

Vienas iš šiaurietiškojo ėjimo idėjos pradininkų, VDNOWAS įkūrėjas ir vadovas Harald Fichtner, tuo pat metu kaip ir Marko Kantaneva Suomijoje bei Urs Gerig Šveicarijoje, pradėjo organizuoti šiaurietiško ėjimo kursus ir trenerių rengimą Vokietijoje ir už jos ribų.

Per daugiau nei 15 veiklos metų šiaurietiško ėjimo mokykla VDNOWAS pasiekė žymių rezultatų ir išaugo į tarptautinį susivienijimą su centrine būstine Wiesau (Vokietija) ir daugiau nei 20 mokymo įstaigų tinklu daugelyje Europos šalių, tame tarpe ir Lietuvoje.

Šiaurietiško ėjimo mokyklos VDNOWAS mokymų programos yra įvertintos LGA Premium Service ženklu, pažymint aukštą lygį ir atitikimą tarptautiniams kokybės sertifikavimo reikalavimams.


Šiaurietiško ėjimo instruktorių mokymai susideda iš 2 etapų:

1. Šiaurietiško ėjimo instruktoriaus Asistento mokymai

2. Šiaurietiško ėjimo Instruktoriaus mokymai


1. ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO INSTRUKTORIAUS ASISTENTO MOKYMAI

Šiaurietiško ėjimo instruktoriaus Asistento mokymuose galima dalyvauti be jokio pradinio pasirengimo.

Mokymų nauda:

Mokymų metodika:

Mokymų programa yra parengta remiantis tarptautinio šiaurietiškojo ėjimo mokymo įstaigų susivienijimo VDNOWAS (Verband der Nordic Walking Schulen) metodika.

Mokymų programa:

Artimiausi šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistento mokymai:

Data:2018 m. rugsėjo 8 d., 12.00 - 17.30 val.                    
Trukmė:6 akademinės valandos
Vieta:Vilnius
Kaina:100 €
Mokymus
veda:
Valdemar Chmielevski, Vokietijos šiaurietiško ėjimo instituto VDNOWAS B-Lizenz treneris (tarptautinė licencija leidžianti vadovauti šiaurietiškojo ėjimo mokyklai ir vesti mokymus pagal VDNOWAS programą), sporto treneris, profesionalus mokymų treneris (www.investuokisave.lt), "Baltijos šiaurietiškojo ėjimo centro" steigėjas. Šiaurietišką ėjimą praktikuoja nuo 2008 metų, instruktorių mokymus veda nuo 2009 metų.

Į mokymų kaina įtraukta:
- dalomoji medžiaga;
- sertifikatų, licencijų mokesčiai;
- užkandžiai, gėrimai.

Papildoma informacija ir registracija į Asistento mokymus:
Valdemar Chmielevski, mob. tel.: +370 (685) 35874, el. paštas: valdas@investuokisave.lt


2. ŠIAURIETIŠKO ĖJIMO INSTRUKTORIAUS MOKYMAI

Tarptautinė VDNOWAS šiaurietiško ėjimo ekspertų ruošimo programa atitinka Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos (LŠĖA) patvirtinus šiaurietiškojo ėjimo instruktorių rengimo reikalavimus.

Baigusiesji šiuos mokymus gaus LŠĖA šiaurietiškojo ėjimo Istruktoriaus sertifikatą bei tarptautinį VDNOWAS Nordic Walking Expert sertifikatą. Šie sertifikatai leidžia savarankiškai organizuoti ir vesti šiaurietiškojo ėjimo kursus arba dirbti šiaurietiškojo ėjimo mokymo įstaigoje Lietuvoje ir užsienyje.

Instruktorių mokymuose galima dalyvauti tik baigus Asistento mokymus bei turint ne mažiau nei 2 mėnesių šiaurietiško ėjimo praktiką.

Mokymų nauda:

Mokymų metodika:

Mokymų programa yra parengta remiantis tarptautinio šiaurietiškojo ėjimo mokymo įstaigų susivienijimo VDNOWAS (Verband der Nordic Walking Schulen) metodika.

Naudojami mokymo metodai:

Mokymų programa:

Artimiausi instruktorių mokymai:

Data:2018 m. lapkričio 3 d. (10.00 - 18.00 val.)  
Trukmė:10 akademinių valandų
Vieta:Villnius
Kaina:190 €
Mokymus
veda:
Valdemar Chmielevski, Vokietijos šiaurietiško ėjimo instituto VDNOWAS B-Lizenz treneris (tarptautinė licencija leidžianti vadovauti šiaurietiškojo ėjimo mokyklai ir vesti mokymus pagal VDNOWAS programą), sporto treneris, profesionalus mokymų treneris (www.investuokisave.lt), "Baltijos šiaurietiškojo ėjimo centro" steigėjas. Šiaurietišką ėjimą praktikuoja nuo 2008 metų, instruktorių mokymus veda nuo 2009 metų.

Į mokymų kaina įtraukta:
- dalomoji medžiaga;
- sertifikatų, licencijų mokesčiai;
- VDNOWAS šiaurietiško ėjimo technikų mokymosi DVD;
- užkandžiai, gėrimai, pietūs.

Pastabos:
- į instruktorių mokymų grupę registruojame ne daugiau nei 10 žmonių;
- pagal Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos reikalavimus šiaurietiškojo ėjimo Instruktorių mokymuose gali dalyvauti tik sertifikuoti šiaurietiškojo ėjimo Asistentai, kurie yra baigę Asistento mokymus prieš du mėnesius (arba anksčiau) iki Instruktorių mokymų.

Papildoma informacija ir registracija į Instruktorių mokymus:
Valdemar Chmielevski, mob. tel.: +370 (685) 35874, el. paštas: valdas@investuokisave.lt

Investuok į save | Mokymai, seminarai : pardavimai, viešasis kalbėjimas, viešas kalbėjimas, retorika. Investuok į savę Padaryk geriausią savo investiciją!
valdas@investuokisave.lt
+370 (685) 35874
Mes Facebook'e